המצפן להצלחה

המסע שלי

הדרך שעברתי והמהפך שחוללתי בחיי גרמו לי להבין ממה מורכב סוד ההצלחה של מנצחים.
הכללים האלה הם המצפן שהראה לי שעם הגישה הנכונה, התעוזה וההתמדה אפשר גם להגשים ולא רק לחלום.
אספתי את האתגרים שהיו לי בדרך וסיכמתי את הבחירות שבחרתי לעשות לכללי עשה.

כללי עשה - האומץ  להצליח

העזו לחלום-עכשיו זה הזמן להגשים את החלום!!!

האמינו בעצמכם וביכולת שלכם להשיג כל חלום שתרצו ותלכו על כל הקופה.
התחושה של לחיות עם משקל עודף עלולה לעיתים קרבות להיות מלווה ברגשות תסכול ואכזבה של חוסר הצלחה, של אי לקיחת אחריות ומחויבות לבריאות הגוף שלי.
עכשיו זה בדיוק הזמן ותמיד יש מוצא!
את רק צריכה לבחור להחליט!! ואני אשמח ללוות אותך במסע שלך.

המשיכו לשחק ואל תשברו את הכלים

גם אם קצת קשה ויש מהמורות בדרך, זכרו "הניצחון שייך למתמידים בעקשנות יתירה" (נפוליון היל). עד שהצלחתי לסגל לעצמי הרגלים חדשים, פזלתי לעבר הישנים ולא אחת הייתי מוצאת את עצמי מחוץ למסגרת. בהתחלה זה היה מלווה בנקיפות מצפון ובהלקאה עצמית ומהר מאוד הבנתי שביקורתיות זה משמין!! גם אם יוצאים מהמסגרת, חשוב לחזור חזרה לדרך ולא לתת לכדור השלג להתגלגל למטה במורד ההר.ואני מבטיחה לך שעם הזמן תתרגלי ותאהבי לחיות את החיים הבריאים.

היו מודעים לכוחה של מילה

מילה מגלמת אנרגיה ויש לה כוח עצום .המילה מנהלת את המוטיבציה שלנו וכפועל יוצא את ההצלחות שלנו. מזמינה אתכן להשתמש במילים שמעלות לנו את התדר ופותחות לנו קשת רחבה של הזדמנויות.
מה דעתכן, להתחיל ב....."אני גאה בעצמי על ההחלטה לקחת אחריות על חיי,להשיל את הקילוגרמים העודפים ולחיות חיים בריאים במשקל תקין לכל החיים"

תדאגו שחצי הכוס המלאה תעלה על גדותיה.

ראיית ה"יש" תורמת להגדלת השמחה והאופטימיות בחיינו. כשאנחנו מתמקדים בחצי הכוס הריקה, אנחנו מתרוקנים מאנרגיה,מאבדים את שמחת החיים וחווים תחושת תסכול וקורבנות.
מזמינה אתכן להרים לחיים, להודות על מה שיש!! ולפעול לממש את מלוא הפוטנציאל שבכן!!

נהלו את הכללים האוטומטיים שלכם ותגדירו כללי משחק חדשים

מהר מאוד תרגישו כמה אתם נהנים לשחק עם הכללים החדשים ובמיוחד תיהנו מהניצחונות. ההרגלים החדשים משרתים את המטרה שלי לחיות אורח חיים בריא במשקל גוף תקין למשך כל החיים.

הגדירו לעצמכם את הרצוי, תבינו את המצוי והכינו תכנית פעולה לצמצום הפער.

בדרך שבה הלכתי הבנתי שאני צריכה ליצור לעצמי את תמונת החזון שלי שתגרום לי להאמין שזה אפשרי עבורי, שתגרום לי לעבוד בשביל החזון ותוביל אותי לעשות את הבחירות הנכונות.
דמיינו איך אתם רואים את עצמכם בעתיד הקרוב, באיזה משקל גוף ? באיזה הרגשה פנימית? ופעלו להשיג את הרצוי.

שימו את עצמכם במרכז

כשזה מגיע אלינו אנחנו אלופים בתירוצים!!! אין לי זמן","חזרתי עייפה מהעבודה","אין לי מי שישמור על הילדים", "השלמתי עם העובדה שאף פעם לא אהיה רזה ועוד.....
שאלו את עצמכם:" האם "נסיבות החיים" והתירוצים משרתים את הרצון שלנו לחיות במשקל תקין ובגוף בריא? והתשובה היא לא!!!! נקו את הסחות הדעת, תנמיכו את רעשי הרקע והתחילו לרקוד את ריקוד חייכם.

השתמשו במשאבים וביכולות שלכם למענכם

אחרי הכול אתם אלופים בלמצוא פתרונות בעבודה, בלתקתק את הבית ובלתת כתף לחבר. השתמשו באותם משאבים ותרתמו אותם לעבוד בשבילכם.
התחילו לפעול למענכם!! היו ממוקדים, נאמנים ומחויבים לדרך ולמטרה וככה תצליחו לכבוש כל יעד!!

והכי חשוב -
עוד ועוד ועוד...

ולסיכום:
הדרך אולי נראית ארוכה ומפותלת לפני שיוצאים אליה, והצעד הראשון תמיד מרגיש קשה יותר מכל הצעדים שבאים אחריו, אבל כשלומדים ללכת בדרך הנכונה אפשר לגמוע מרחקים ארוכים וליהנות ממה שהדרך מזמנת.

מוזמנים אליי לצאת לדרך חדשה, מהנה ובריאה!!

הכללים הללו מוקדשים באהבה רבה למתאמנים היקרים שלי

צרו קשר