אודותיי

שמי סופי ניר בת 40 נשואה ואמא לשלושה ילדים,בעלת תואר שני במנהל עסקים.

מרבית חיי עבדתי באחד הבנקים הגדולים בתפקיד מנהלת מגזר בנקאות לעסקים, במסגרת תפקידי ניהלתי צוות בנקאים מוכשרים והייתי אחראית על ניהול סיכונים וסיכויים של מאות לקוחות.

ואז יום אחד צלצל לי פעמון החיים והחלטתי שהגיע זמני לעשות שינוי ולייצר לעצמי את המציאות שאני רוצה.

רבים מחבריי ואפילו הוריי חשבו ש"החלקתי על השכל", זה בטח סימפטום משבר גיל ה- 40 הם דאגו לומר לי,ואיך ככה פתאום באמצע החיים עוזבים קרירה, קיבלתי עצות כמו: קחי נשימה עמוקה ותכף הגל יעבור.

נחושה בהחלטתי ומבלי לדעת לאן פניי מועדות ואיך ממשיכים מכאן החלטתי שאני יוצאת לדרך חדשה.

ידעתי שאני מקדישה זמן  לעצמי ולמשפחתי כאשר הגדרתי לעצמי מטרות ברורות: קודם כל אני פועלת להשיל את קילוגרמים העודפים שהצטברו להם בשקט לאורך השנים ואני הולכת לעסוק במשהו שאני אוהבת.

שנים רבות נאבקתי במשקל ומצאתי את עצמי עולה ויורדת ולא מצליחה לשמור על משקל תקין לאורך זמן.

השינוי שלי התרחש כאשר השכלתי להבין שאי אפשר לעשות שינוי מבלי להשתנות אימצתי לעצמי את עקרונות התזונה הנבונה, התוודעתי למנגנונים השונים הפועלים בנו בתחום הקוגניטיבי והמנטאלי ואילפתי אותם לשרת את המטרות שלי.

עם השינוי שחוויתי מצאתי את עצמי מתמכרת לספורט והתחלתי להתעניין בתזונה, קראתי המון ספרים ומאמרים בנושא ואף נרשמתי ללימודי תזונה משולב אימון אישי בבית ספר למאמני תזונה.

כל הידע שרכשתי, והיישום הלכה למעשה על עצמי, הובילו אותי לפתח את השיטה שלי שהיא ללא ספק הגישה המנצחת להשלת הקילוגרמים אחת ולתמיד ולשמירה על התוצאות לכל החיים.

חברים פנו אליי לקבל הכוונה וייעוץ איך להצליח להשיל את הקילוגרמים העודפים, ופתאום מצאתי את עצמי מדביקה את כל הקרובים אליי בשיטה.

מלאת סיפוק מהליווי ומהתוצאות בשטח, מהר מאוד התבהרה לי התמונה וכל הנקודות התחברו,הבנתי שעיסוק בתחום זאת בדיוק התשוקה שלי והיא משלבת בתוכה את כל מה שאני אוהבת ויודעת לעשות.

אז אם את מרגישה שכל החיים את נאבקת במשקל ואת בתחושה שזה גדול וחזק ממך, אני מזמינה אותך להתלוות אליי לסדנאות שלי שיפתחו בפנייך עולם חדש, נכון ובריא ויעזרו לך לעשות מבצע חיסול עודפים לתמיד ויגרמו לך להרגיש חיונית וחיובית בחיים.

19875436_1509145345773480_2246381750963404513_n
סופי ניר
המצפן לחיים בריאים